Reklama
reklama

Žena z Blanenska na diskotéce přišla o telefon. Později si někdo na její účet užíval v Paříži

Nepříjemná situace čekala na ženu z Blanenska. V létě se šla bavit na diskotéku, kde ztratila telefon. O pár měsíců později jí z bankovního účtu začaly mizet peníze – někdo si užíval dovolenou v Paříži na její účet.

Důvodem, proč si cizí osoba užívala dovolenou v Paříži na účet někoho jiného, byla ztráta mobilního telefonu ženy, která se šla v létě bavit na diskotéku. V mobilním telefonu měla totiž uložené veškeré přístupové údaje k platební kartě.

 Zatím neznámá osoba, užívající si dovolenou, použila tyto platební údaje k úhradě v jedné z pařížských restaurací a ke vstupu na Eifelovu věž.  Dohromady tam zanechala útratu tři a půl tisíce korun.

 „Policisté po neznámé osobě pátrají a celou situaci kvalifikovali jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ dodala mluvčí policie Lenka Koryťáková.

 Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Třiačtyřicetiletý brněnský Casanova chtěl v noci vyslovit pod balkonem své milé hlasitým křikem své city. Pochopení nenašel u sousedů, ani u policie.
06.07.2020 - 19:27
Loď z roku 1955, kterou postavili svépomocí zaměstnanci Dopravního podniku města Brna, opět slouží veřejnosti. Po náročné rekonstrukci a pod novým jménem Morava poprvé vyplula v sobotu 4. července...
06.07.2020 - 10:30
Lidem vyššího věku či těm s těžkou formou poruch autistického spektra bude určen nový moderní komplex, který má vyrůst na Kociánce. Na jeho přípravě se již pracuje.
06.07.2020 - 09:11
V sobotu odpoledne zasahovali hasiči na Dívčím hradu nedaleko obce Pavlov. Zachraňovali diabetika, který v těžko dostupném terénu upadl do bezvědomí.
05.07.2020 - 13:11
Grand Prix České republiky 2020 se bude konat bez účasti veřejnosti. Již zakoupené vstupenky budou platit i příští rok.
05.07.2020 - 09:05
S komplikacemi musí počítat řidiči, kteří se vydají po silnici I/43 spojující Brno se Svitavami. Poblíž Kuřimi totiž v sobotu ráno začali pracovat silničáři. Místem se projíždí kyvadlově.
04.07.2020 - 17:40
Komentáře