Reklama
reklama

Žena z Blanenska na diskotéce přišla o telefon. Později si někdo na její účet užíval v Paříži

Nepříjemná situace čekala na ženu z Blanenska. V létě se šla bavit na diskotéku, kde ztratila telefon. O pár měsíců později jí z bankovního účtu začaly mizet peníze – někdo si užíval dovolenou v Paříži na její účet.

Důvodem, proč si cizí osoba užívala dovolenou v Paříži na účet někoho jiného, byla ztráta mobilního telefonu ženy, která se šla v létě bavit na diskotéku. V mobilním telefonu měla totiž uložené veškeré přístupové údaje k platební kartě.

 Zatím neznámá osoba, užívající si dovolenou, použila tyto platební údaje k úhradě v jedné z pařížských restaurací a ke vstupu na Eifelovu věž.  Dohromady tam zanechala útratu tři a půl tisíce korun.

 „Policisté po neznámé osobě pátrají a celou situaci kvalifikovali jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ dodala mluvčí policie Lenka Koryťáková.

 Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kořeny brněnské divadelní scény sahají až do roku 1767. To se v Brně odehrálo první profesionální divadelní představení.
29.03.2020 - 08:05
Od sobotního večera musí být řidiči mířící po dálnici D2 do Brna obezřetní v úseku mezi Podivínem a Velkými Pavlovicemi. Začíná tu předposlední část rekonstrukce spojnice se Slovenskem.
28.03.2020 - 12:22
Brno bývá právem označováno za perlu na mapě funkcionalismu. A to nejen v rámci České republiky.
28.03.2020 - 07:29
Lidé, které trápí psychické potíže spojené s aktuální situací a epidemií koronaviru, se mohou obrátit na speciální telefonní linku. Tu poslední březnový čtvrtek zprovoznilo Oddělení klinické...
27.03.2020 - 14:27
Brněnský dopravní podnik omezí rozjezdy. Důvodem je zvýšení bezpečnosti a také nízký počet cestujících, kteří veřejnou dopravu během nočních hodin využívají. Změny začnou platit v noci z pátku 27....
27.03.2020 - 08:07
Rada městské části Brno-střed schválila změnu termínu splatnosti nájemného u bytů i nebytových prostor například pro podnikání, které má ve správě. Chce tak vyjít vstříc a pomoct nájemcům nebytových...
26.03.2020 - 14:56
Komentáře