Reklama
reklama

Žena z Blanenska na diskotéce přišla o telefon. Později si někdo na její účet užíval v Paříži

Nepříjemná situace čekala na ženu z Blanenska. V létě se šla bavit na diskotéku, kde ztratila telefon. O pár měsíců později jí z bankovního účtu začaly mizet peníze – někdo si užíval dovolenou v Paříži na její účet.

Důvodem, proč si cizí osoba užívala dovolenou v Paříži na účet někoho jiného, byla ztráta mobilního telefonu ženy, která se šla v létě bavit na diskotéku. V mobilním telefonu měla totiž uložené veškeré přístupové údaje k platební kartě.

 Zatím neznámá osoba, užívající si dovolenou, použila tyto platební údaje k úhradě v jedné z pařížských restaurací a ke vstupu na Eifelovu věž.  Dohromady tam zanechala útratu tři a půl tisíce korun.

 „Policisté po neznámé osobě pátrají a celou situaci kvalifikovali jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ dodala mluvčí policie Lenka Koryťáková.

 Zdroj: PČR

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ministr vnitra Jan Hamáček navštívil brněnské hasiče. Cestu si udělal na dvě stanice Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje.
19.01.2020 - 16:00
V dalším týdnu čeká brňáky opravdu nabitý program. Spousta věcí se odehraje hlavně na krajském úřadě – například přijetí indonéské velvyslankyně v České republice.
19.01.2020 - 07:30
Zaplavat si se žraloky, potopit se ke korálovým útesům, proletět se v hejnu plameňáků, prohlédnout si pandu nebo se dívat lvům přímo do očí. To vše se dá zažít v centru Brna na Radnické 6. ZOO Brno...
18.01.2020 - 16:40
Od pondělí příštího týdne čeká řidiče změna dopravy na Žabovřeské. Řidiči, kteří pojedou z Bystrce na Hlinky budou nově využívat obslužnou komunikaci, která vede mezi stávající silnicí a řekou. Po...
18.01.2020 - 07:30
Třiadvacetiletý Slovák měl dostatek kuráže, aby se zeptal na cestu brněnských strážníků. Policistům někoho připomínal, tak se rozhodli ověřit jeho totožnost. Byl celostátně hledaný.
17.01.2020 - 19:00
Ministr vnitra Jan Hamáček předal policistům padesát tři nových aut. Jsou mezi nimi i elektromobily, které mohou občané měst spatřit v ulicích.
17.01.2020 - 15:30
Komentáře