Reklama
reklama

Žena si při záchvatu v centru Brna poranila hlavu. Pomohl jí policista v civilu i policejní hlídka

Policisté poskytli první pomoc ženě, která si v pátek na Josefské ulici v Brně poranila hlavu při epileptickém záchvatu. Pomohl jí policista ve službě i policejní hlídka, která následně na místo dorazila.

V pátek na Orlí ulici v Brně přiběhl k policejní hlídce náhodný kolemjdoucí s tím, že v sousední Josefské ulici leží zraněná mladá žena. Ti se k ženě okamžitě vydali, o její stav se už ale staral čtyřiapadesátiletý muž, který byl shodou okolností policistou v civilu. 

Žena měla zakrvácenou hlavu a i přes to, že byla při vědomí, s policisty nekomunikovala. Policejní hlídka přinesla zdravotnickou tašku ze služebního auta a pokračovala v ošetřování do doby, než dorazila záchranná služba.

Ta třiatřicetiletou ženu odvezla do nemocnice, kde se zjistilo, že se poranila při epileptickém záchvatu. 

Zdroj: mpb

 

Autor: 
Veronika Maurerová
Aktuálně
K již zavedeným omezením v jízdních řádech vlaků se přidávají další. V jihomoravském kraji nebudou moci lidé využívat některé spoje. Důvodem je nižší počet cestujících v souvislosti s vyhlášeným...
04.04.2020 - 08:26
Nebezpečnou zábavu v době karantény zvolili dva nezletilí sourozenci z Brna. Bez vědomí prarodičů si vypůjčili jejich vozy a rozhodli se pro projížďku nočním městem. Patnáctiletá dívka při honičce s...
03.04.2020 - 12:34
Přeplněné školky a stále rostoucí popularita Bystrce u těch, kdo si vybírají novou adresu pro život. To jsou důvody, proč brněnští radní chystají výstavbu nové školky při ulici Nad Dědinou.
03.04.2020 - 08:30
Od poloviny dubna neodbočí řidiči ze Žerotínova náměstí na ulici Veveří. Začnou zde totiž opravy tramvajové trati a inženýrských sítí.
02.04.2020 - 14:24
Často přeplněné kontejnery hyzdící Burianovo náměstí v brněnských Žabovřeskách brzy nahradí novinka. Tři podzemní zásobníky, každý o objemu 3 tisíce litrů.
02.04.2020 - 08:00
Propadl vám v posledních dnech řidičák? Na úřad nyní nechoďte, vyzývá Brňany vedení města. Magistrát je sice ve zkrácených úředních hodinách v provozu, některé úkony ale během nouzového stavu řešit...
01.04.2020 - 13:57
Komentáře