Reklama
reklama

Řidiče rozvážkové služby oloupili, podezřelého muže vzápětí sám dopadl

Nemilé překvapení čekalo na řidiče rozvážkové služby poté, co se vrátil ke svému autu po předávce zboží klientovi.

Moment, kdy třiatřicetiletý muž nechal své otevřené vozidlo bez dozoru, vystihl lupič a odcizil z auta batoh s doklady, hotovostí a dalšími věcmi. Rozuzlení celé záležitosti však na sebe nenechalo dlouho čekat.

Shodou okolností už za pár minut totiž v centru města postřehl muže, který prý měl u sebe právě jeho batoh. Zadržel ho a vytočil tísňovou linku městské policie,“ popsal šťastnou náhodu mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Dopadené dvaačtyřicetiletého nenechavce si převzali republikoví policisté s podezřením z trestného činu. 

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně již téměř měsíc odkládá plánované operace a zákroky, a to u všech oborů, které odklad umožňují. V současné době se pozvolně vrací k tzv. elektivní operativě.
24.11.2020 - 08:21
Odcizené zboží ze supermarketu bude zadrženého muže stát víc, než si vůbec pomyslel.
23.11.2020 - 08:50
Náprava historických křivd někdy trvá dekády, důkazem může být znovuobnovení čestného titulu doktor technických věd pro Jana Antonína Baťu, který o svůj titul dr.h.c. přišel z politických důvodů v...
22.11.2020 - 04:18
Ke stovkám standardních PCR testů přidává ČEZ navíc ještě antigenní testování. Zaměří se především na pracovníky v provozech, které jsou nezbytné pro fungování České republiky. Jako první se nové...
20.11.2020 - 10:29
Neosvětlené vozidlo jedoucí do protisměru zpozorovala v pondělí odpoledne hlídka městské policie ve Vlhké ulici.
19.11.2020 - 14:56
I v letošním roce poputuje z Bílovic nad Svitavou do Brna vánoční strom, který bude, jak již je tradicí, tažen koňským spřežením.
18.11.2020 - 17:39
Komentáře