Reklama
reklama

Řidiče rozvážkové služby oloupili, podezřelého muže vzápětí sám dopadl

Nemilé překvapení čekalo na řidiče rozvážkové služby poté, co se vrátil ke svému autu po předávce zboží klientovi.

Moment, kdy třiatřicetiletý muž nechal své otevřené vozidlo bez dozoru, vystihl lupič a odcizil z auta batoh s doklady, hotovostí a dalšími věcmi. Rozuzlení celé záležitosti však na sebe nenechalo dlouho čekat.

Shodou okolností už za pár minut totiž v centru města postřehl muže, který prý měl u sebe právě jeho batoh. Zadržel ho a vytočil tísňovou linku městské policie,“ popsal šťastnou náhodu mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Dopadené dvaačtyřicetiletého nenechavce si převzali republikoví policisté s podezřením z trestného činu. 

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Ocenit profesionalitu zásahů dobrovolných hasičů a preventivní činnost sborů dobrovolných hasičů a hasičských sborů. To je cíl ankety Dobrovolní hasiči roku. Přihlašování sborů a jednotek bylo dnes...
29.05.2020 - 16:30
O šest týdnů později a bez slavnostního ceremoniálu. Tak odstartuje poslední květnovou sobotu letošní 74. plavební sezóna na Brněnské přehradě, která přinese Brňanům i některé novinky.
29.05.2020 - 12:25
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Komentáře