Reklama
reklama

Čtrnáctiletá dívka vypila půl litru vodky. Skončila v nemocnici

Mladá dívka se zřejmě rozhodla zkrátit si dny volna popíjením tvrdého alkoholu. Strážníci ji zaregistrovali ve skupince osob, která vrávorající slečně pomáhala stát na nohou. Nadýchala dvě promile.

Silně opilou čtrnáctiletou dívku přistihli strážníci v úterý odpoledne v Hněvkovského ulici. Při chůzi ji museli podpírat přátelé. „K popíjení alkoholu se jim přiznala a uvedla, že vypila půl litru vodky,“ popsal mluvčí strážníků Pavel Šoba.

To se za chvíli i potvrdilo. Muži zákona totiž vzápětí skutečně našli prázdnou láhev od alkoholu a navíc se dozvěděli, kde děvče k vodce pravděpodobně přišlo.

Na místo dorazili i republikoví policisté, kteří provedli dechovou zkoušku. „Přístroj ukázal hodnotu 2 promile, a tak podnapilou dívku odvezla sanitka do Dětské nemocnice,“ doplnil Šoba. 

Případem se i nadále zabývá Policie České republiky s podezřením na trestný čin.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Ocenit profesionalitu zásahů dobrovolných hasičů a preventivní činnost sborů dobrovolných hasičů a hasičských sborů. To je cíl ankety Dobrovolní hasiči roku. Přihlašování sborů a jednotek bylo dnes...
29.05.2020 - 16:30
O šest týdnů později a bez slavnostního ceremoniálu. Tak odstartuje poslední květnovou sobotu letošní 74. plavební sezóna na Brněnské přehradě, která přinese Brňanům i některé novinky.
29.05.2020 - 12:25
Kde najdou Brňané ve svém městě náměstí Ludvíka Kundery? Zatím nikde. To se však brzy změní. Kromě něj se jihomoravská metropole rozroste například i o novou ulici.
29.05.2020 - 08:13
Od prvního červnového dne musí řidiči projíždějící stavbou Velkého městského okruhu v Žabovřeské ulici počítat se změnami organizace dopravy. Novinky budou platit zhruba měsíc.
28.05.2020 - 16:02
Na nenápadné černé oblečení a rychlost vsadil muž, který včera před čtvrtou hodinou ranní vešel do podchodu pod hlavním nádražím.
28.05.2020 - 09:17
Rubín, Musilka, hvězdárna a Dělnický dům. Celkem čtyři setkání s Brňany připravila na červen Kancelář architekta města. Společně se zástupci vedení města a Odboru územního plánování a rozvoje chtějí...
28.05.2020 - 07:49
Komentáře