Reklama
reklama

Čokoládový festival ve Freeport Fashion Outlet

Na hraničním přechodu u Znojma naleznou zájemci dobře známé obchodní centrum Freeport Fashion Outlet – móda, styl a dostupný luxus pod jednou střechou. Návštěvníci do Freeportu ovšem nemusí jezdit pouze za nákupy. 13. – 15. března se totiž mohou těšit na čokoládový festival se vstupem ZDARMA!

Ve známém obchodním centru na zahraničním přechodu u Znojma Freeport Fashion Outlet naleznete více než 250 světových značek za outletové ceny. Zřejmě vás zajímá, co to vlastně ta outletová cena je. Odpověď se vám bude líbit! Jedná se o minimálně třicetiprocentní slevu z běžných maloobchodních cen. A to na veškeré zboží! Můžete tedy získat produkty od svých oblíbených značek až se 70% slevou.

Nyní můžete spojit nakupování se zábavou. Ve Freeport Fashion Outlet totiž 13. - 15. března proběhne čokoládový festival! Takže nejen nákupy a zábava, ale dokonce i dobroty ve stejný den! Všichni milovníci čokolády a cukrovinek jsou vítáni. Pokud se chcete skvěle pobavit, pochutnat si na něčem dobrém a sladkém a dokonce se i přiučit vaření s čokoládou, je festival přímo stvořený pro vás! 

Na celý víkend je připraven bohatý program jak pro dospělé, tak pro děti. Takže nemusíte řešit hlídání a vaše ratolesti klidně vezměte s sebou! Na pódiu bude probíhat škola vaření se zkušeným kuchařem a cukrářem. Vařit budou například Lososa v bílé čokoládě a lékořicí nebo polévku z červené řepy s malinami a bílou čokoládou.

A na co se můžete ještě těšit? Na:

  • Nejluxusnější tradiční belgické čokolády,
  • čerstvé Waffle s opravdovou šlehačkou, jahodami, Nutelou a lískovými ořechy, banány, kokosem, jablečným pyré a netradičně slané se slaninou, čedarem a pažitkovým dipem,
  • makronky,
  • ručně dělané zákusky ze sušeného ovoce oříšků a semínek vhodné pro bezlepkovou dietu,
  • báječné, jedinečné fresh čokoládové špagety s ovocem, pistáciemi a javorovým sirupem.

Tak už nepřemýšlejte nad víkendovým programem 13. – 15. března a doražte na čokoládový festival ve Freeport Fashion Outlet ! Sami vidíte, že je rozhodně na co se těšit!

Autor: 
PR
Aktuálně
Rada městské části Brno-střed rozhodla o odpuštění poplatku za služby všem prodejcům na Zelném trhu, a to s platností od 1. července až do 7. listopadu, kdy končí sezona prodeje na tržišti.
14.07.2020 - 15:36
Západní část areálu Špitálka se promění v moderní chytrou nízkoenergetickou čtvrť. Na konci května letošního roku postoupil čtyři roky chystaný projekt do své další fáze.
14.07.2020 - 09:23
Dočasné zrušení přechodu před Vaňkovkou na ulici Úzké se podepsalo na zmatcích, které často předváděli nebezpečně přecházející chodci.
13.07.2020 - 16:52
Zájemci o komentované prohlídky si můžou vybrat z několika vypsaných termínů.
13.07.2020 - 08:39
Pod lavičkami, mezi garážemi, v křoví i u kolejí, všude tam se v průběhu čtvrtka pohybovali brněnští strážníci při cíleném sběru pohozených injekčních stříkaček.
12.07.2020 - 10:46
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje dnes 12. července Celostátní sčítání dopravy 2020.
12.07.2020 - 07:29
Komentáře